Zavolajte nám pre cenovú ponuku
Pon-Sob 8:00 - 18:00

0910 948 789

O nás

služby klimatizácie bratislava
o nás technician man repairing cleaning maintenance air conditioner

Vysoký štandard & profesionálne služby

Každý zákazník je pre nás dôležitý, či už ide o veľkú spoločnosť alebo jednotlivca. Venujeme pozornosť každému detailu. Každý z našich zamestnancov je konkrétne zodpovedný za daného zákazníka, za dokončenie všetkých zákaziek na najvyššej úrovni kvality.

Máte nejaké otázky?

+421 910 948 789

o nás smiling bearded repairman posing with crossed arms 9wev98w

Pozrite si naše služby, ktoré ponúkame

o nás repairman uniform installing outside unit air conditioner 1

Montáž

Kúpili ste si novú klimatizáciu? Môžeme vám ju nainštalovať a uviesť do prevádzky.

o nás repairing ceiling mounted rv camper air condition sud492s 1 1

Opravné služby

Potrebujete servisný zásah na opravu porucha/nefunkčnosť alebo nastavenie klimatizácie?

o nás technician spraying chemical water onto air condit ppeb8ph

Čistenie a servis

Nechajte svoju klimatizačnú jednotku každoročne skontrolovať a vyčistiť, aby ste predišli poškodeniu, poruchám a zdravotným problémom.

Prečo by ste si mali vybrať nás?

Patríme k najlepším v Bratislave a okolí. Odvádzame precíznu a poctivú prácu, aby bol každý klient na 110 % spokojný.

Výber klimatizácie nie je taký jednoduchý, najmä keď sa stretávate s množstvom odborných výrazov, ale aj s nespočetnými značkami.
Dôležité je vybrať si klimatizáciu ktorá bude sedieť veľkosti miestnosti ktorú chcete vychladiť alebo vyhriať.

Technológia INVERTER sa úspešne uplatňuje pri realizácii klimatizačných systémov, na ktorú sa obracajú mnohí renomovaní výrobcovia ako DAIKIN, MITSUBISHI ELECTRIC, HISENSE, VIVAX, WHIRPOOL atď. V tradičnom (zapnutom-vypnutom) klimatizačnom systéme kompresor prechádza dvoma stavmi: prevádzkou na maximálny výkon alebo stagnáciou. Inými slovami, tento typ kompresora bude pracovať na plný výkon, od momentu jeho spustenia až po moment, keď teplota v miestnosti dosiahne požadovanú úroveň, kedy sa aj zatvorí. Toto pravidelné spúšťanie a vypínanie kompresora je v skutočnosti zodpovedné za vysokú spotrebu energie.

Ste mimo domova? Chceli by ste si pri príchode nájsť príjemnú teplotu? Chcete vidieť, akú teplotu máte v dome? Vďaka funkcii Wi-Fi, ktorú majú niektoré značky klimatizácií, to už nie je problém.

Prispôsobte si teplotu v miestnosti, intenzitu prúdenia vzduchu alebo režim prevádzky priamo zo svojho smartfónu, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Pripojte klimatizáciu k bezdrôtovej sieti domu a budete k nej mať kedykoľvek prístup. Plug-and-play Wi-Fi modul umožňuje prezerať, nastavovať a dokonca nastavovať teplotu odkiaľkoľvek, pomocou smartfónu alebo tabletu s niektorým z operačných systémov iOS alebo Android.

o nás repairman in uniform repairs the air conditioner nsh2ebc

Čo o nás ľudia hovoria

Veľmi profesionálny prístup zo strany inštalatérov, naozaj profesionáli. klimatizáciu namontovali veľmi rýchlo a nezanechali po sebe žiaden bordel ako montéri zvyknú. Nakonci nás ešte zaučili ako všetko funguje. Veľká vďaka ešte raz chlapci.

Adam K.

O nás

Profesionálna firma pre montáž a servis a predaj klimatizácií pre Bratislavu a okolie.

Copyright © | Web development by Webdevelop.co